محل تبلیغات شما
میای تجهیزات ریکاوری چک میکنی،دی سی شوک چک میکنی،داروها و مصرفی های مورد نیاز رو لیست میکنی،فرم مخدر پر میکنی،میدوی میدوی و میدوی،،،آخر یادت میره چندتا داروی کشیده شده رو بذاری تو یخچال

و الان این قسمت رو علم کرده و تذکر داده،،،بقول شوهرم،چرا توی محیط کار بعضیانمیتونن چشم پوشی کنن،ببخشن،نگن و کارتو جور کنن،درستش کنن، 

چرا همیشه عده ای دنبال یافتن خرابکاری بقیه ن؟

چرا من بلد نیستم خرابکاری بقیه رو گزارش بدم، 

سعی میکنم نسبت به این موضوع بی تفاوت باشم،ولی خوب بعضی وقتا ته دلت چینیک چینیکه!

انگار فردا که باهاشون رودررو میشی،راحت نیستی،محتاط رفتار میکنی،اصلا جو رفاقت انگار توی بعضی محیط ها معنی نداره

در کل ادم بخشنده ای ام،و ازون بهتر فراموشکار،یه صفتی هست مال خدا،که هم میبخشه ،هم فراموش میکنه،خدا این یکی صفتش رو رو من کار کرده انگار،نمیتونم دوسشون نداشته باشم،لیست خوبی هاشون میاد جلو چشام،همه چیو از نو شروع میکنم،دوست داشتن ها رو

من همینم،و خودمو دوس دارم،و خودمو عوض نمیکنم،میخوای بهم بخندی بخند،من دوستون دارم،میخوام شاد باشم،و اوازه شاد بودنم بپیچه تو شهر،میخوام خودم ارزش های زندگیمو دسته بندی کنم

هرجور دوس داری بنویس،چه فرقی میکنه

گاهی دلم برای خودم تنگ میشود

حال دلت که خوب باشد

رو ,کار ,ای ,محیط ,کرده ,توی ,خرابکاری بقیه ,فراموش میکنه،خدا ,میکنه،خدا این ,این یکی ,،هم فراموش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها