محل تبلیغات شما
مدتی ست، به وضوح خودم را پیدا کرده ام، دقیقا اواخر مرخصی زایمانم، پس از یک مشاوره کوتاه واتساپی،دقیقا چند روز قبل از تمدید طرحم،،،،هر چه میگذشت،حال دلم بهتر میشد،زندگی را با تمام کم و کاستی هایش پذیرفته بودم و تمام تلاشم این بود که به هر سوژه ای در زندگی،مثبت فکر کنم،و این مثبت اندیشی چقدر آدم را خوش اخلاق میکند،کمی هم بیخیال،که البته باز هم لازمه ی شاد بودن هست این بیخیالی

منتظر مطلب خاصی نباشید،که اصل مطلب در حال حاضر همین مثبت اندیشی ست، کاش همه به این باور میرسیدند که احساس خوشبختی و شاد بودن،یک حق است،حق مسلمی که تنها راه بدست اوردنش،همین مثبت اندیشی ست،نه پول و شغل و مادیات،

حس آرامش را باید از خدا و کائناتش دریافت کرد،اندکی نشستن کنار باغچه،اب دادنش،و نظر کردن به برگ های جوان وخوشرنگش، چند نفس عمیق در بامدادان،یک حس خوب،یک روز خوب و یک شروع دوباره،خوشبختی گاهی صبح زود بیدار شدن است،و شروع فعالیت و در کنارش گوش دادن به رادیو جوان،یه حس خوب زمانی به ادم دست میده که کینه و نفرت و حسادت رو از دلت دور کرده باشی و دودستی بچسبی به خودت و خانواده ات.و شاد بودن برای همیشه تداوم می یابد اگر هدفت شاد کردن اطرافیان باشد،گاهی باید با تمام مدارج و موفقیت ها و موقعیت های شغلی و اجتماعی،یک فرد شوخ طبع باشی تا جوانی دلت پایدار بماند،بخندی و از لحظه لحظه اتفاقات،چه خوب و چه بد،یک گزارش طنزگونه ارائه دهی،عالی میشود حالت،وقتی که بتوانی برای همسرت سیندرلارشوی و برای بچه هایت خاله شادونه و برای اطرافیانت مهران مدیری!!!!

هرجور دوس داری بنویس،چه فرقی میکنه

گاهی دلم برای خودم تنگ میشود

حال دلت که خوب باشد

شاد ,دلت ,مثبت ,حس ,تمام ,اندیشی ,مثبت اندیشی ,و برای ,با تمام ,شاد بودن ,و شاد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درمان زگیل تناسلی Anti HPV